Завантаження ...

Сервисный Центр «ПК-ПАРТНЕР» сможет предоставить квалифицированную помощь в ремонте телефона ASUS любого уровня сложности.

Необхідно відзначити, що майстри мають необхідне обладнання, для якісного та швидкого усунення проблем. 

Услуги по ремонту мобильных телефонов Asus:

Выполняем ремонт Asus таких моделей:

ASUS ZenFone Live L2 ASUS ROG Phone 8, ASUS Zenfone 5Q, ASUS ZenFone Live (ZB501KL), ASUS ZenFone Max Pro M1, ASUS ZenFone Max M2, ASUS ZenFone Max Pro M2 ASUS ZenFone 6, ASUS ZenFone 5 Lite, ASUS Zenfone 5z (ZS620KL), ASUS Zenfone 5 ZE620KL, ASUS ZenFone 5, ASUS Zenfone 4 Selfie ZD55ЗKL, ASUS Zenfone 4 Pro ZS551KL, ASUS Zenfone 4 Max Pro ZC554KL,  ASUS ZenFone 4 Max ZC554KL,  ASUS ZenFone 4, ASUS Zenfone З Zoom ZE55ЗKL, ASUS Zenfone Зs Max (ZC521TL), ASUS Zenfone З Max ZC55ЗKL, ASUS ZenFone З Ultra ZU680KL, ASUS ZenFone З Deluxe ZS570KL, ASUS ZenFone З ZC551KL, ASUS ZenFone З ZE520KL, ASUS Zenfone 2E ZE500CL, ASUS ZenFone 2, ASUS ZenFone 2 Laser, ASUS ZenFone 2 Deluxe ZE551ML, ASUS ZenFone Selfie ZD551KL, ASUS Zenfone Pegasus З X008, ASUS ZenFone Max Plus M1, ASUS ZenFone Max (ZC550KL), ASUS Zenfone Zoom ZX551ML, ASUS ZenFone Go ZB500KG, ASUS ZenFone Go ZB452, ASUS PadFone 2, ASUS PadFone E, ASUS ZenFone C, ASUS Pegasus X00З, ASUS T45, ASUS PadFone mini 4.З, Asus PadFone.

Як ми працюємо:

Відремонтуйте свій пристрій лише за три простих кроки

Ви тут

Що трапилося ?

Що саме зламалося, як поводиться несправність, після чого це сталося і т.п. Чим більше інформації – тим простіше поставити правильний діагноз.

Діагностика

Майстер перевірить заявлені несправності, і ми запропонуємо Вам варіанти вирішення. Ціна, терміни та гарантія на різні варіанти ремонту може сильно відрізнятися.

Тестування та видача

Ми тестуємо відремонтований пристрій, і якщо все в нормі – дзвонимо до Вас. та повідомляємо про готовність. У зручний для Вас час Ви можете забрати Ваш пристрій.

Часті питання:

Ми розуміємось як в апаратних так і в програмних несправностях.

Купити, продати, обміняти

Не хочете лагодити свій гаджет? Бажаєте купити собі новий?

Так, буває і таке, що Вам економічно не вигідно лагодити пристрій, а простіше до цієї суми додати трохи грошей і купити новий пристрій.

Якщо домовимося, ми можемо викупити на запчастини Ваш ноутбук, телефон або планшет. Найчастіше це вигідно і Вам, і нам.

  • Ми дамо Вам готівку за зламаний або неробочий девайс.
  • Якщо Ви в іншому місті – надішліть його нам через "Нова Пошта".
  • Перед тим як надсилати через "Нова Пошта" зв'яжіться з менеджером

Наші майстри готові відремонтувати Ваш пристрій!

Від простенького телефону або iPhone і до найновіших і найкращих пристроїв наш місцевий сервіс може взятися за Вашу техніку! Найчастіше майстер може відремонтувати Ваш мобільний телефон або планшет за 30-45 хвилин.

 

дзвоніть: (098) 514-20-45

 

Відгуки

Реальні відгуки з Google Map

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.